Aktualności

 

Rusza projekt "Twoja firma - Twój sukces"!

14.02.2018

Miasto Bielsko-Biała wraz z partnerami: Regionalną Izbą Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej oraz Stowarzyszeniem Bielskie Centrum Przedsiębiorczości rozpoczęło realizację projektu „Twoja firma – Twój sukces!” w ramach Poddziałania 7.3.2. „Promocja samozatrudnienia na obszarach rewitalizowanych – RIT".

czytaj więcej

 
 

Ważne zmiany dot. zasad legalizacji dokumentów handlowych!

01.02.2018

Legalizujesz dokumenty handlowe w Regionalnej Izbie Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej? Zapoznaj się ze zmianami dot. zasad legalizacji dokumentów handlowych, obowiązującymi od 2018 roku.

czytaj więcej

 
 

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

21.12.2017

Najserdeczniejsze życzenia szczęśliwych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności i sukcesów w nadchodzącym roku składa Regionalna Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej.

czytaj więcej

 
 

Świąteczna Gala Izby w Bielskiej Szkole Muzycznej

18.12.2017

14 grudnia br. w Sali Koncertowej Bielskiej Szkoły Muzycznej im. Stanisława Moniuszki, odbyła się Świąteczna Gala Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej, w której udział wzięli Członkowie oraz sympatycy Izby, przedstawiciele samorządu terytorialnego, świata nauki oraz sztuki.

czytaj więcej

 
 

Wiceminister Rozwoju z wizytą w firmie PS Szczęśniak.

05.12.2017

W poniedziałek 4 grudnia br., w firmie Szczęśniak Pojazdy Specjalne Sp. z o.o., odbyło się spotkanie z Wiceminister Rozwoju, Panią Jadwigą Emilewicz. Wiceprezes partii Porozumienie odwiedziła bielską firmę - Członka bielskiej izby gospodarczej, w związku z projektem ekonomicznego i społecznego ozywienia miasta Bielska-Białej.

czytaj więcej

 
 
 
 
 
 
Partnerzy Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej:
 
All content © 2013 CCI. All rights reserved.