Skip Navigation
 
dzisiaj jest:
piątek 18 maja 2012
polskienglish
Członkowie izby







Budowa strony internetowej współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

 

Strona główna » Informacja Gospodarcza » Usługi dla MSP » Informacja gospodarcza


OFERTA USŁUG STANOWISKA DO SPRAW INFORMACJI GOSPODARCZEJ:

Podmioty gospodarcze trafiające do Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu mogą korzystać z wielu różnorodnych usług (bezpłatnych i płatnych) świadczonych przez stanowisko do spraw informacji gospodarczej.
Najważniejsze z nich to:

PRZYGOTOWANIE RAPORTU HANDLOWEGO NA TEMAT WSKAZANEJ FIRMY:

Usługa odpłatna - przeznaczona dla firm nawiązujących współpracę z krajowym partnerem. Podstawowy raport handlowy obejmuje informacje na temat: wielkości kapitałów badanego podmiotu, udziałowców i właścicieli, zarządu i kierownictwa firmy, osób upoważnionych do reprezentacji danego podmiotu, dostępne dane finansowe (tzn. bilans, rachunek zysków i strat oraz informacja dodatkowa do sprawozdań finansowych), zawiera również informacje na temat udziałów w innych firmach.

Usługi bezpłatne:

INFORMACJE O ADMINISTRACYJNO – PRAWNYCH ASPEKTACH PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ;
INFORMACJE TELEADRESOWE;
INFORMACJE O DOSTĘPNYCH PROGRAMACH POMOCY PUBLICZNEJ DLA PRZEDSIĘBIORCÓW ORAZ INNYCH DOSTĘPNYCH ŹRÓDŁACH FINANSOWANIA;
WYSZUKIWANIE POTENCJALNYCH PARTNERÓW GOSPODARCZYCH W DOSTĘPNYCH BAZACH DANYCH;
INFORMACJE O TARGACH, WYSTAWACH I INNYCH WYDARZENIACH GOSPODARCZYCH;
WPROWADZANIE INFORMACJI O OFERCIE HANDLOWEJ DO BAZY DANYCH RIHiP SŁUŻĄCYCH NAWIĄZYWANIU WSPÓŁPRACY GOSPODARCZEJ.

Strona internetowa izby - www.cci.pl

Na stronie tej oznajdują się informacje na temat funkcjonowania i zakresu prowadzonej przez Regionalną Izbę Handlu i Przemysłu działalności. Dostępna jest również baza danych Członków Izby wraz z wyszczególnieniem prowadzonej przez nich działalności.
 
 
« powrót|drukuj