Spotkanie Klubu Przedsiębiorcy w bielskiej galerii sztuki

27.09.2021

W piątek, 24 września br., odbyło się kolejne spotkanie członków i sympatyków Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej, w ramach tzw. Klubu Przedsiębiorcy. Tym razem uczestników spotkania gościła bielska galeria sztuki BWA.

Spotkanie Klubu Przedsiębiorcy zostało zorganizowane w ramach realizacji polsko-słowackiego projektu pod nazwą "witajcie w naszym-waszym regionie", współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Program Interreg V-A Polska-Słowacja 2014-2020 oraz z budżetu państwa. Głównym celem projektu realizowanego wspólnie przez Regionalną Izbę Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej, Słowacką Izbę Gospodarczą w Żilinie oraz Stowarzyszenie OZ Polonus jest promocja dziedzictwa kulturowego pogranicza polsko-słowackiego i jego walorów zarówno kulturowych, turystycznych i przyrodnicznych jak i biznesowych.

Spotkanie tradycyjnie otworzył Prezes Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej - Janusz Targosz informując o bieżących działaniach bielskiego samorządu gospodarczego oraz przedstawiając nowe firmy członkowskie oraz fundatorów cegiełek na wsparcie adaptacji nowej siedziby Izby. W dalszej części spotkania po bielskiej galerii sztuki oprowadziła Dyrektor placówki - Agata Smalcerz prezentując aktualną wystawę. Główną część spotkania stanowiło zwiedzanie odrestaurowanej, neorenesansowej willi Teodora Sixta, która obecnie znajduje się pod administracją bielskiej galerii sztuki BWA. Spotkanie Klubu Przedsiębiorcy zakończyły spotkania networkingowe i nieformalne rozmowy w kuluarach.

Galeria ze spotkania Klubu Przedsiębiorcy:

biuroizby@cci.pl (33) 810-33-76 dołącz do nas
Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.
Więcej Akceptuję