"Witajcie w naszym-waszym regionie" - rozpoczynamy realizację projektu!

10.09.2021

Regionalna Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej wraz z Partnerami: Izbą Gospodarczą z Żyliny na Słowacji i Stowarzyszeniem Polonus rozpoczynają realizację Projektu pod nazwą "Witajcie w naszym-waszym regionie", którego celem jest promocja pogranicza polsko-słowackiego w tym w szczególności dziedzictwa kulturowego, walorów turystycznych regionu oraz ułatwienie wzajemnej współpracy pomiędzy sektorem publicznym i prywatnym po obu stronach granicy.

Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Program Interreg V-A Polska - Słowacja 2014-2020 oraz z budżetu państwa.

W ramach realizacji przedmiotowego projektu zorganizowanych zostanie szereg przedsięwzięć przez wszystkich partnerów projektu. Jednym z nich będzie spotkanie Klubu Przedsiębiorcy, które odbędzie się już 23 września br., w Bielskiej Galerii Sztuki BWA. Szczegółowe informacje już wkrótce w naszym newsleterze!

biuroizby@cci.pl (33) 810-33-76 dołącz do nas
Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.
Więcej Akceptuję